داوری مسابقه بزرگ جهانی نوآوری صنعت نوشیدنی ها-2020

مسابقه بزرگ جهانی نوآوری صنعت نوشیدنی جهت تقدیر از نوآوری های جدید در زمینه های مختلف صنعت نوشیدنی امسال هم(2020) برگزار خواهد شد و یکی از اعضاء هیئت داوران، از متخصصین و مدیران گروه آوینا می‎باشد که در پنل داوران Judging panel در وبسایت FOOD& BEVERAGE می توانید اسامی داوران و جزئیات این مسابقه بزرگ نوآوری در صنعت نوشیدنی را دنبال نمایید.

مسابقه بزرگ جهانی نوآوری صنعت نوشیدنی-2020

FOOD & BEVERAGE یک رسانه بزرگ خبری در زمینه صنایع غذایی و نوشیدنی ها می باشد که هر ساله مسابقه های نوآوری را در بخشهای مختلف صنایع غذایی، صنعت لبنی و صنعت نوشیدنیها اجرا می کند و جایزه های آن، دارای اعتبار بین المللی می باشد. برای سال 2020، از مهندس غفاری به عنوان داوری در مسابقه نوآوری نوشیدنیها دعوت بعمل آمده است و افتخار آن را یافته که به عنوان اولین ایرانی در داوری این مسابقه نوآوری نوشیدنیها حضور یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مسابقه بزرگ نوآوری جهانی پیشنهاد می کنیم که این رسانه خبری FOOD& BEVERAGE را دنبال نمایید.

شاخص هایی که در مسابقه نوآوری توسط داوران مورد ارزیابی قرار می گیرد و می تواند برای شرکت کنندگان در ورودی امسال جذاب باشد، را در قسمت judging criteria می توانید بیابید.

برای اطلاع از اسامی و اطلاعات بیشتر هیئت داوران مسابقه نوآوری نوشیدنیها-2020، می توانید به پنل داوران مراجعه نمایید.

داوری مسابقه بزرگ جهانی نوآوری صنعت نوشیدنی

نمایشگاه BrauBeviale2020 یکی از با اهمیت ترین و معتبرترین نمایشگاه های تکنولوژی و نوآوری در صنعت نوشیدنی در جهان می باشد که امسال در تاریخ 10 نوامبر در شهر نورنبرگ آلمان برگزار می گردد و برنده بهترین نوآوری در صنعت نوشیدنی جهانی سال در این نمایشگاه معرفی خواهد شد. این نمایشگاه از این جهت دارای اهمیت می باشد که کشور آلمان یکی از سازندگان اصلی تکنولوژی و نوآوری ماشین‌آلات صنعت نوشیدنیها می باشد.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

    سوال‌ یا درخواست خود در این زمینه را از ما بپرسید.