با گروه کشاورزی آوینا، آشنا شوید.

درباره گروه کشاورزی آوینا:

گروه ما بیشتر از 25 سال تجربه حرفه ای در زمینه نوشیدنی‌ها علی‌الخصوص در مالت‌سازی و ماء‌الشعیر سازی دارند و پروژه های متعددی را در قاره اروپا و آسیا انجام داده اند.

کشور آلمان مرکز تخصصی صنعت مالت و نوشیدنی مالت در دنیا می باشد و گروه ما بیشتر عمر خود را در آنجا ساکن بوده و هستند و سالیان سال با شرکتهای معتبر اروپایی فعالیت و همکاری طولانی مدت دارند و با اخذ نمایندگی و قرارداد همکاری‌های متعدد برای مواد اولیه جو مالتینگ، مالت و رازک و ماشین آلات این صنعت از کمپانی های معتبری که اخذ کرده اند در تلاشند تا چرخه تولید مالت و ماءالشعیر در ایران را به خودکفایی برسانند.

تا چندین سال پیش، مواد اولیه مورد نیاز نوشیدنی مالت در ایران وجود نداشت و مالت مخصوص ماءالشعیر همیشه می بایست خارج از ایران  تهیه می‌گردید تا زمانیکه فعالیت در این زمینه آغاز شد. اولین قدم مهم کار، برای تحقیق و بررسی و کاشت انواع جو مالتینگ از سال 1385 آغاز گردیده و از سال 1396 در چندین استان کشور زراعت جو مالتینگ بصورت انبوه کشت و برداشت شده است. خوشبختانه موفق شدیم با همکاری مالت سازی های ایران، مالت باکیفیت مخصوص نوشیدنی‌های مالت را تولید نماییم و به بازار عرضه نماییم.

شرکت فن‌آوری آوینا با شماره ثبت 579004 ماموریت دارد که کلیه مواد اولیه لازم و مهمتر از آن دانش فنی تولید انواع مالت و نوشیدنی های از این قبیل را با بالاترین استاندارد جهانی برای کشور عزیزمان ایران به ارمغان بیاورد.

سوال‌ یا درخواست خود در این زمینه را از ما بپرسید.